مشاوره حقوقی تلفنی

درخواست وکیل درخواست داور ارزیابی پرونده تنظیم اوراق قضایی

 • تعداد مشاوره

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

برای گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی، در سایت «سیدوک» از طریق لینک مشاوره  یا نصب اپلیکیشن در گوشی تلفن همراه خود از مشاورین ما مشورت بگیرید.
وب اپلیکیشن ما در سایت «سیدوک» و اپلیکیشن ما در فروشگاه های اپلیکیشن داخلی و خارجی برای فضای اندروید و ios در دسترس است.

مشورت برای هر شهروندی که به «پیشگیری بهتر از درمان است» اعتقاد دارد، توصیه می‌شود. مشاوره به‌ موقع، موجب طرح دعاوی کمتر در مراجع قضائی و رسیدگی دقیق تر به دعاوی مهم میشود.

این روزها به ‌دلیل مشغله های زیاد، کمتر کسی زمان کافی برای مراجعه حضوری به وکیل و مشاور دارد. مردم ترجیح میدهند در وقت و هزینه‌ خود صرفه ‌جویی کنند و خودشان برای حل مشکل خود اقدام کنند که گاهی نتیجه خوبی ندارد.

«سیدوک» در تلاش است این مشکل را از طریق مشاوره تلفنی حل کند. برای دریافت این خدمت کافی است پس از نصب اپلیکیشن، مراحل ثبت ‌نام خود را کامل کنید.

سپس از طریق گزینه مشاوره تلفنی اقدام به ثبت درخواست مشاوره تلفنی کنید. همکاران «سیدوک» از واحد پشتیبانی ما تماس گرفته و پس از آگاه شدن از مشکل کاربر، وکیل متخصص در آن حوزه را به ایشان متصل می کند. تمام تلاش مجموعه، ارائه بهترین راهکار‌ برای حل مشکل شهروندان عزیز است.

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

با توجه به پیچیدگی زندگی در جهان امروز و نیز تبعات حقوقی و قضایی ناشی از آن، ارائه خدمات حرفه ‌ای مشاوره حقوقی تلفنی در تهران به عنوان پایتخت کشور از اهمیت خاصی برخوردار است.

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران از آن جهت اهمیت دارد که شیوع ویروس کرونا زندگی شهروندان را کاملا تحت تاثیر قرار داده است.

در حال حاضر برای بسیاری از مردم با توجه به محدودیتهای ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی را ندارند.

ممکن است برخی افراد بسته به شرایط ویژه این دوران و کمبود زمان، نیاز به مشاوره تلفنی فوری داشته باشند.

در این موقعیت این سوالات شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که مشاوره حقوقی تلفنی در تهران چگونه انجام میشود؟ بهترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی در تهران کجاست؟ برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ این سوال مراجعه به سایت یا اپلیکیشن «سیدوک» است که از مراجع معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره تلفنی در کشور است.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی متقاضیان پس از ثبت در اپلیکیشن یا نسخه تحت وب «سیدوک»، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و متناسب با نوع درخواست، وکیل مسلط و مجرب برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی انتخاب و به کاربر معرفی میشود.

در تلاش هستیم خدمات مشاوره حقوقی متناسب با تاریخ ثبت و نوع درخواست کاربر در کمترین زمان ممکن ارائه شود تا درخواست کنند گان بتوانند مشکلات و ابهامات خود در امور حقوقی را هر چه سریعتر بررسی کرده و بهترین راهکار را برای رفع آنها از وکلای متخصص «سیدوک» جویا شوند.

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره تلفنی با وکیل متخصص دارند زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهمترین حوزه های حقوقی که نیازمند به یک وکیل متخصص و با تجربه است، میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پرونده ‌های کیفری
 • پرونده‌ های مربوط به جعل اسناد
 • پرونده‌ های مربوط به ثبت و انتقال املاک
 • پرونده ‌های مربوط به انحصار وراثت

موارد ذکر شده از جمله حوزه ‌هایی است که نیاز به بررسی دقیق و کارشناسی شده وکلای متخصص و با تجربه دارد. «سیدوک» برای تمامی حوزه های تخصصی به خصوص امور مربوط به پرونده ‌های کیفری وکلای متخصص را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهد.

یک وکیل به دلیل شرکت در آزمون وکالت و دریافت پروانه اخذ وکالت از دانش حقوقی و تجربه بسیار بالایی برخوردار است و بهتر می ‌تواند افراد را در رفع مشکلات حقوقی راهنمایی کند.

وکلای با تجربه «سیدوک» می ‌توانند پرونده‌ های مربوط به ارتکاب جرم را بر اساس قوانین و مقررات مجازات اسلامی بررسی کرده و مشاوره های تخصصی لازم را در این زمینه ارائه دهند.

از جمله مهمترین امور حقوقی که نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل متخصص است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امور حقوقی مربوط به طلاق و حضانت فرزند
 • امور حقوقی مربوط به قتل و ضرب و جرح
 • امور حقوقی مربوط به زنا و روابط نامشروع
 • امور حقوقی مربوط به جعل اسناد
 • امور حقوقی مربوط به خیانت در امانت
 • امور حقوقی مربوط به کلاه برداری
 • امور حقوقی مربوط به  جرایم رایانه ‌ای
 • امور حقوقی مربوط به نگارش انواع قراردادهای تجاری و کاری
 • امور حقوقی مربوط به اختلافات ملکی
 • امور حقوقی مربوط به امور ثبتی
 • امور حقوقی مربوط به ثبت شرکت ‌ها و تغییرات آن

«سیدوک» کنار شماست تا با آرامش و لبخند زندگی کنید

امتیاز شما به این مطلب

مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا حضوری؟

یکی از رایج‌ترین سوالات در حوزه امور حقوقی این است که مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا مشاوره حقوقی حضوری؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با توجه شرایط حال حاضر جهان و گسترش ویروس کرونا، مراجعه حضوری و خارج شدن از خانه بسیار خطرناک بوده و مشاوره حقوقی حضوری تنها در برخی موارد خاص و بسیار ضروری توصیه می‌شود. اما در این شرایط مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار بهتر است زیرا در کمترین زمان ممکن و توسط مجرب‌ترین وکلای حقوقی می‌توان ابهامات و مشکلات حقوقی خود را رفع کرد. هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌تر از مشاوره حضوری است و می‌شود با پرداخت کمترین مبالغ، بهترین مشاوره‌های حقوقی را از متخصص‎ترین وکلا دریافت کرد. در حالی که برای اخذ مشاوره حقوقی حضوری علاوه بر پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد، رفت و آمد چندین جلسه را هم باید به مسئله افزود.

با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر موارد مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان در مشاوره تلفنی توسط کارشناسان و وکلای با تجربه و متخصص برطرف می‌شود. البته در برخی موارد مشکلات حقوقی وجود دارند که نیاز به بررسی دقیق و مستندات خاص خود دارند و در این موارد کارشناسان و وکلای متخصص امکان مراجعه حضوری را برای متقاضیان فراهم می‌کنند. سعی و تلاش تمامی وکلا و کارشناسان «سیدوک» این است که تمامی مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان را به صورت تلفنی و غیر حضوری در یک یا چند نوبت تماس تلفنی برطرف کنند و در این شرایط که ماندن در خانه برای حفظ سلامت خود و خانواده و جامعه به شدت توصیه می‌شود، نیازی به مراجعه حضوری برای متقاضیان نباشد.

تفاوت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص یا مشاور حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص با مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی تفاوت ‌هایی دارند که یکی از مهمترین آنها توانایی وکیل در اخذ وکالت پرونده ‌های متقاضیان است. در حالی که مشاور حقوقی تنها می ‌تواند در امور قرارداد ها و مواردی از این قبیل مشاوره ‌های لازم را ارائه دهد و پروانه اخذ وکالت پرونده‌ های حقوقی و کیفری را ندارد.

Summary
مشاوره حقوقی تلفنی
Service Type
مشاوره حقوقی تلفنی
Area
مشاوره
Description
وکلای مجموعه «سیدوک» سامانه یکپارچه داوری وکالت کارشناسی، در مشاوره حقوقی تلفنی شما را راهنمایی می‌کنند تا با آگاهی کامل به انجام امور خود بپردازید.
فهرست