اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000
مشـاوره حقـوقـی رایگان  74492744-021
پشتیبانی و مرکزتماس    74492000-021 
021-74413000

مشاوره حقوقی

“مشاور حقوقی” حقوقدانی است که در مسایل حقوقی علم، تخصص، تجربه و آگاهی دارد و ما برای گرفتن مشورت و راهنمایی جهت مواجه نشدن یا حل کردن مشکلات  و مسائل حقوقی که در برخی موارد با سختی و هزینه های زیاد قابل جبران است نزد او می رویم. اگر شخصی که به او به عنوان مشاور حقوقی مراجعه می کنیم وکیل باشد و پروانه وکالت اخذ نموده باشد،  قطعاً اشراف و آگاهی بیشتری از مقررات و قوانین و رویه ی دادگاه ها دارد و بهتر می تواند به ما مشاوره حقوقی دهد. وقتی نزد وکیل برای مشاوره گرفتن می رویم ، لازم است جهت مشاوره ی خوب و جامع،  همه ی مدارک مرتبط با موضوعی که می خواهیم مشورت بگیریم را همراه داشته باشیم و به هر اتفاقی که رخ داده و هر نوشته و سندی که تنظیم نمودیم در جلسه ی مشاوره اشاره و تاکید کنیم. به عبارت دیگر همه ی رخدادها را بگوییم، نه آنچه را که فکر می کنیم مهم است، چه بسا نگفتن مواردی که از نظر ما بی اهمیت است، موجب می شود وکیل نتواند مشاوره ی  درستی به ما دهد و ما از جلسه ی مشاوره نتیجه ی خوبی نگیریم .

 

سیدوک به شما کمک می کند در هرامری که نیاز به مشاوره با وکیل داشتید بتوانید از طریق تلفنی یا حضوری با وکلای مجموعه ی سیدوک مشورت کنید. وکلای مجموعه ی سیدوک در مشاوره ی تلفنی شما را راهنمایی کرده تا بتوانید با آگاهی به انجام امور خود بپردازید. اما چنانچه خواهان مشاوره ی حضوری با وکلای مجموعه ی سیدوک هستید ، می توانید از طریق اپلیکیشن سیدک “درخواست مشاوره” ثبت کرده و درخواست مشاوره حضوری شما به  وکلای مجموعه سیدوک ارسال می شود. وکلایی که در آن بازه ی زمانی امکان ارائه ی مشاوره ی حضوری به شما را دارند ، به شما برای ساعت مشخصی اعلام آمادگی می کنند. درنهایت این شما هستید، از بین وکلایی که به شما اعلام آمادگی جهت مشاوره ی حضوری نمودند وکیلی را برای گرفتن مشورت و راهنمایی انتخاب می کنید. همه ی کسانی که قبلاً از مشاوره ی وکلای سیدوک  استفاده نمودند ، در صورت رضایت از مشاوره ، می توانند در ثبت درخواست های بعدی خود ، به پوشه ی وکلای منتخب اپلیکیشن رفته و وکیل یا وکلایی  را که قبلاً به آنها مشاوره دادند دوباره انتخاب کنند. در این صورت، درخواست شما صرفاً برای وکیل  یا وکلای انتخابی شما ارسال شده و به اصطلاح درخواست ها خصوصی سازی می شود.

دانلود اپلیکیشن سیدوک

سیدوک سامانه هوشمند خدمـات آنلاین حقوقـی است که به راحتـی و سرعت با چند کلیک در اختیار شما قرار می گیرد.

سیدوک را از مارکت های زیر دریافت کنید
دانلود سیدوک از گوگل پلی
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک
دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون

مشاوره ی حقوقی گرفتن برای نهادینه شدن، نیازمند فرهنگ سازی است و برای فرهنگ سازی جهت مشاوره باید هزینه کرد.گاهی دولتها و حاکمیت برای بهره مندی از آثار مثبت امری هنجار و پسندیده مثل “مشاوره”، بودجه ای اختصاص می دهند تا از هزینه کردن برای درمان بسیاری از معضلات و ناهنجاری های اجتماعی پیشگیری کرده باشند. اما گاهی لازم است اشخاص جامعه نیز برای در امان ماندن از برخی آسیب ها و ضررهای بزرگتر ، هزینه ای را سالانه برای مشاوره گرفتن و مشورت کردن با اشخاص متخصص در اموری که با آن مواجه شده اند پرداخت نمایند. مبلغی که برای مشاوره ها هزینه می شود، میلغی است که علاوه بر جنبه ی پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود ضررهای بزرگتر، هزینه برای آموزش و آگاهی نیز محسوب می شود. زیرا با مشاوره گرفتن در هر موضوعی، مجهولی بر ما معلوم می شود و بنابراین با پرداخت مبلغی مناسب به عنوان “حق المشاوره” حضوری در موضوعی که قبلاً آگاهی نداشتیم مطلع خواهیم شد .

برخی از مهمترین فواید گرفتن مشاوره حقوقی حضوری عبارت است از:

  • کم کردن هزینه ها:  به جای اینکه برای وکالت دادن  وکیل بگیریم، برای تنظیم قرارداد، چگونگی تنظیم قرارداد و مواجه نشدن با دعاوی حقوقی وکیفری از وکیل مشاوره بگیریم و صد البته هزینه ای که در این موارد پرداخت می شود بسیار کمتر است.
  • کم کردن فشار و استرس: همیشه درگیر شدن با معضلات، آرامش و قدرت تصمیم گیری درست را از ما خواهد گرفت. زمانی که به وکیل برای مشورت گرفتن مراجعه می کنیم چون هنوز درگیر مسأله و دعوای حقوقی نشدیم آرامش بیشتری برای شنیدن نظرات “مشاورحقوقی” داریم و با تأمل بیشتری به راهکارهای مشاور عمل می کنیم. حال آنکه بعد از مواجه شدن با یک دعوای حقوقی کمترین دقّت، تحمّل و آرامش را برای شنیدن مشاوره داشته و امکان تصمیم گیری درست در چنین شرایطی از نظر مشاورین و اهل فن به حداقل می رسد.
  • متحمل ضرر نشدن: فرض کنیم ما برای خرید یا فروش یا بستن قرارداد مهمی، در جلسه ای حاضر می شویم. استفاده از حضور یک وکیل  و بهره مندی از نظرات وی، موجب خواهد شد در قرارداد یا مذاکره از هرآنچه بعدها موجب ضرر به ما می شود و اکنون قابل پیشگیری است جلوگیری کنیم. مبلغ خسارتی که دلخوش به نوشتن آن در قرارداد هستیم در برخی موارد به دلیل عدم رعایت مسائل حقوقی قابل وصول و مطالبه نیست، حال آنکه وکیل با حضورش به عنوان مشاور در کنار ما در زمان تنظیم قرارداد ، موارد فنی را به ما گوشزد کرده و امکان مشاوره و اقدامات به جا و به موقع را برای ما فراهم می نماید.
  • مشاوره گرفتن های به موقع، موجب طرح دعاوی کمتر در مراجع قضائی و درنتیجه رسیدگی دقیقتر به دعاوی مهم می شود. در حال حاضر همه ی اشخاصی که گمان می کنند در یک رابطه ی حقوقی متضرر شده اند که غریب به اتفاق آنها از مشاوره ی وکیل بهره نگرفته اند، در این گمان بسر می برند که با طرح دعوا به حق خود می رسند و در خیلی از موارد به نتیجه گرفتن از دعوا دلخوش هستند. حال آنکه یا آن دعوا اشتباه طرح شده، یا احتمال حصول نتیجه از طرحِ آن ضعیف و در برخی موارد نزدیک به صفر است. این دعاوی و پرونده های اشتباه، موجب تشکیل پرونده هایی شده که برای مراجع قضائی تکلیف رسیدگی ایجاد کرده و بی شک از قضات و کارمندان دادگستری وقت زیادی خواهد گرفت و فرصت رسیدگی یا وقت گذاشتن برای پرونده هایی که به جا و درست طرح شده اند کم و کمتر خواهد شد.
  • عدم دخالت افراد غیر متخصص: اگر فرهنگ استفاده از مشاوره نهادینه شود مراجعه به افراد متخصص  و اهل فن بیشتر خواهد شد و مراجعه به وکلاء برای گرفتن مشاوره ی حقوقی، مشکلات و معضلات حقوقی جامعه را کمتر خواهد کرد. در جامعه ای که مردم بخاطر مراجعه به وکیل برای گرفتن مشاوره ی حقوقی با مسائل حقوقی کمتری مواجه هستند ، افراد سودجو و فرصت طلب ، عرصه ای برای فریب و تطمیع آنها برای حل معظل حقوقیشان یا دروغگویی برای القای فساد گسترده در قوه ی قضائیه ندارند. زیرا کسانی که بامشکل حقوقی  مواجه شده اند به دلیل فشار و اضطراب بالا راحتتر فریب افراد کلاهبردار را خورده و در دام آنها گرفتار می شوند.

همه ی این موارد مبیّن این امر است ، راه مناسب برای پایان دادن به بسیاری از مسائل حقوقی و مشکلات قضائی و حتی کم کردن فساد در دستگاه های مربوطه، فرهنگ سازی برای مشاوره گرفتن برای تنظیم قرارداد، مشاوره گرفتن برای تنظیم بیع نامه، مشاوره از وکیل برای طرح دعوا و تنظیم لایحه و حتی استفاده از تخصص حقوقی وکلاء در روابط کاری و قراردادی ما با دیگران است.