آموزش نصب اپلیکیشن سیدوک

مرحله اول: دانلود اپلیکیشن سیدوک

برای انجام کلیه امور مربوط به پرونده‌های حقوقی خود جهت انتخاب وکیل، کارشناس، داور یا مشاور حقوقی، لازم است ابتدا اپلیکیشن سیدوک را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. اپلیکیشن سیدوک قابل نصب بر روی تمامی گوشی‌های هوشمند اندروید و ios است.

نسخه اندروید: کاربران سیستم عامل اندروید می‌توانند اپلیکیشن سیدوک را از طریق لینک‌های زیر بر روی گوشی خود دانلود نمایند.

دانلود اپلیکیشن سیدوک از کافه بازار برای اندروید دانلود اپلیکیشن سیدوک از گوگل پلی برای اندروید دانلود اپلیکیشن سیدوک از مایکت برای اندروید

نسخه ios : کاربران سیستم عامل ios می‌توانند از طریق لینک‌های زیر، اپلیکیشن سیدوک را دانلود کنند.

دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ برای آیفون دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه برای آیفون دانلود اپلیکیشن سیدوک از اناردونی برای اندروید

مرحله دوم: نصب و فعالسازی اپلیکیشن سیدوک (SIDOOK)

گام اول: جهت نصب اپلیکیشن سیدوک برای گوشی‌های اندرویدی ابتدا باید یکی از نرم افزارهای دانلود مانند کافه‌بازار، مایکت یا گوگل‌پلی، و چنانچه از کاربران گوشی‌های IOS هستید باید یکی از نرم‌افزارهای دانلودی مانند سیبچه، سیب اپ و یا اناردونی را روی تلفن هوشمندتان به صورت نصب شده داشته باشید.

برنامه دانلودی مورد نظرتان را باز کرده و کلمه سیدوک را در قسمت سرچ برنامه تایپ کنید. چنانچه به عنوان موکل قصد استفاده از خدمات حقوقی سیدوک را دارید اپلیکیشن سبز رنگ سیدوک را انتخاب و پس از دانلود، گزینه نصب را فشار دهید. همچنین، اگر به عنوان وکیل یا کارشناس قصد همکاری با سیدوک و ارائه خدمات به موکلین را دارید، اپلیکیشن طلایی رنگ سیدوک را انتخاب و پس از دانلود، گزینه نصب را فشار دهید. حتما از اتصال گوشی خود به اینترنت مطمئن شوید.

گام دوم: بعد از نصب برنامه، آن‌را باز کرده و شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و گزینه تایید را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن شماره موبایل، کد فعال سازی برای شما پیامک خواهد شد. کد رقمی مذکور را در کادر مشخص شده وارد کرده و گزینه تایید را مجددا نتخاب کنید.