اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000
مشـاوره حقـوقـی رایگان  74492744-021
پشتیبانی و مرکزتماس    74492000-021 
021-74413000

کارشناسی رسمی دادگستری

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو

کارشناسی فرش

کارشناسی فرش

کارشناسی طلا و جواهر

کارشناسی طلا، ساعت، جواهرات

کارشناسی مبلمان

کارشناسی مبلمان و چوب

کارشناسی عتیقه

کارشناسی اشیاء عتیقه

استفاده از اهل فن  و متخصصین در زمینه های مختلف آثار مثبت و خوبی در روابط مالی و قراردادی و کم کردن اختلافات و دعاوی ایجاد خواهد کرد. هر یک از افراد جامعه در زمینه ی خاصی اطلاع و آگاهی دارند و اشراف بر امور مختلف،  احتمالی ضعیف یا محال است. از این رو مراجعه به اهل فن و کارشناسان در زمینه های مختلف برای یک خرید آگاهانه کمک شایانی به ما خواهد کرد. بسیاری از اختلافات و دعاوی  به دلیل عدم آگاهی نسبت به مسائل فنیِ آنچه خرید می کنیم حاصل می شود. خریداری که به تعاریف فروشنده در خصوص مورد معامله اطمینان می کند و گمان می برد  آنچه خرید می کند دقیقاً منطبق  با ویژگیهای برشمرده ی فروشنده است، درحالی که بعد از خرید، به شکل اتفاقی و شاید در برخی موارد با مراجعه به کارشناس مربوطه ، اطلاع می یابدکالای خریداری شده ، آن ویژگیها را ندارد و درصدد طرح دعوا علیه ی  فروشنده، برای فسخ یا جبران مابه التفاوت قیمت می شود. حال آنکه اگر در هنگام خرید  به آن موارد اطلاع داشت ، با مذاکره برای کاهش قیمت تلاش می کرد و اطلاع از برخی ویژگیهای فنیِ مهم، چه بسا خریدار را از خرید منصرف و مانع پشیمانی در بسیاری موارد می شود.

عدم وجود عرصه ای جهت مراجعه ی مردم به کارشناسان و اهل فن به صورت آنلاین برای خرید آگاهانه، موجب سوء استفاده ی برخی فروشنده نماها شده ، که از اعتماد و اطمینان مردم جامعه به نفع خود بهره  می برند. فروشنده نماها آگاهند متضررین از چنین خریدهایی، برای احقاق حق خود در مراجع قضائی شلوغ ، باید کفش آهنین به پا کنند ، لذا در بسیاری از موارد از حق خود صرفنظر می نمایند. این شیوه ی  نامناسب در بازار که در آن به اقناع لحظه ای خریدار تمرکز شده و با بیان اظهارات  دروغین و فریبنده و بیان ویژگیهایی که کالا فاقد همه یا برخی از آنهاست، موجبات بازار خرید و فروش نامطمئن را فراهم نموده است. اگر خریداران بتوانند بعد از انتخاب کالایی که قصد خرید آن را دارند، حضور یک کارشناس مرتبط با آن موضوع را به صورت آنلاین درخواست کنند، از صحت اظهارات فروشنده اطمینان حاصل کرده و در این صورت برخی فروشنده نماها عرصه ی جولان دروغگویی و فریب خریداران را نخواهند داشت.

دانلود اپلیکیشن سیدوک

سیدوک سامانه هوشمند خدمـات آنلاین حقوقـی است که به راحتـی و سرعت با چند کلیک در اختیار شما قرار می گیرد.

سیدوک را از مارکت های زیر دریافت کنید
دانلود سیدوک از گوگل پلی
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک
دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون

مراجعه به متخصصین و کارشناسان و اهل فن، دخالت و ورود  افراد سودجو و فرصت طلب را برای فریب مردم در معاملات با ناکامی مواجه خواهد کرد. استفاده از کارشناسی و نظر تخصصی اهل فن و کارشناسان، ضمن فعال کردن کارشناسان جامعه در روابط مالی و قراردادی مردم، مراجعه و ارجاع کارشناسی در اختلافات را کم می کند. مردم به جای اینکه بعد از خرید و تحمیل ضرر و اقامه ی دعوا، از طریق دادگاهها  به کارشناسان رسمی مراجعه کنند ، در زمان خرید و معاملات و روابط قراردادی و برای پیشگیری از بروز اختلاف و جلوگیری از اقامه ی دعوا، برای مشاوره و مشورت و کارشناسی به کارشناسان و اهل فن و متخصصین مراجعه می کنند.

نبودن بستری که در آن مردم به طور مستقیم و آنلاین درخواست کارشناسی کننند از یکطرف و نبودن حق الزحمه های مشخص، شفاف و متناسب با وسع مردم از سوی دیگر ، موجب عدم مراجعه و استفاده از تخصص کارشناسان در هنگام خرید و قبل از بروز اختلاف و حتی برای جلوگیری از اقامه ی دعاوی اینچنین است. فراهم کردن بستر مراجعه ی مستقیم  به کارشناسان و متخصصین را سیدوک برعهده گرفته تا با تسهیل فرایند مراجعه به کارشناسان، این مهم نهادینه شود و با شفافیت در حق الزحمه های کارشناسی و تعیین مبلغ مناسب برای کارشناسی ها، سختی  و بار هزینه کردن مبالغ هنگفت از دوش مردم جامعه برداشته شود و امکان ثبت درخواست کارشناسی آنلاین و اعلام آمادگی کارشناسان مربوطه را فراهم نماید.کارشناسان مجموعه ی سیدوک غالباً کارشناسان رسمی دادگستری و بعضاً کارشناسان خبره ای هستند که که صلاحیت آنها توسط مراجع ذیصلاح تائید شده است که در زمینه های چون: راه و ساختمان(ساختمان، ملک) ، وسائل نقلیه ی موتوری (خودرو، ماشین) ، امور ثبتی(اسناد)، فرش، مبلمان و وسایل چوبی، طلا ، جواهر، ساعت  و… خدمات کارشناسی ارائه می کنند.