اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000
مشـاوره حقـوقـی رایگان  74492744-021
پشتیبانی و مرکزتماس    74492000-021 
021-74413000

وکیل دادگستری

از دیرباز مردم جامعه برای دفاع یا طرح دعاوی خویش به وکیل مراجعه می نمایند تا طرح و دفاع از دعوای خویش را به وکیل متخصص و با تجربه سپرده و به احقاق حق خویش اطمینان بیشتر داشته باشند. وکیل با استفاده از سواد و علم حقوقی و با بهره گرفتن از تجربه و سابقه کاری خویش، بهترین راهکار را که بیشترین منافعِ موکلش را تـأمین نماید و به احقاق حق اوکمک کند برای او در پیش گرفته و در آن جهت اقدام می نماید.

وکالت دادن برای طرح واقامه دعوا یا دفاع در برابر دعوایی که علیه ما طرح شده است به وکیلی با اشراف حقوقی و تجربه وسابقه ی کاری مناسب، زمانی اهمیت دارد که بدانیم  اقامه ی دعوا حقی است که به هر شخص برای یک موضوع و در برابر اشخاص مشخص، فقط یک بار داده می شود، به عبارت دیگر ما برای خواسته ی مشخص مثلاً “اثبات مالکیت” به طرفیت شخصی به نام “علی رضایی” فقط یک بار حقِّ اقامه ی دعوا داریم و حکم صادره در این دادرسی ، چه به نفع ما باشد یا به ضرر ما، حقِّ طرح  دعوای مجدد با خواسته ی “اثبات مالکیت” علیه آقای “علی رضایی” را نخواهیم داشت، از این رو می گویند احکام دادگاهها  “اعتبار امر مختومه” دارند. لذا دقت در طرح و اقامه ی دعوای درست یا دفاعِ صحیح در دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب عنوان صحیح برای هر دعوا در هنگام اقامه ی  آن،  یا دفاع مناسب در آن، به قدری مهم است که شاید در برخی موارد پیچیده، حقوقدانان در مورد آن به اتفاق نظر نرسند. از این رو اشراف، احاطه، تسلط و اطمینان از تصمیمی که وکیل به عنوان استراتژی دفاع خود دارد ، از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که باید علاوه بر  پیش بینی دفاعیات طرف مقابل و پیدا کردن پاسخ حقوقی برای  آنها، به اندازه کافی به استدلال و استناد دعوای خویش برای اقناع کردن قاضی نیز بپردازد و به اصطلاح دعوا و دفاع خویش را بپروراند.

دانلود اپلیکیشن سیدوک

سیدوک سامانه هوشمند خدمـات آنلاین حقوقـی است که به راحتـی و سرعت با چند کلیک در اختیار شما قرار می گیرد.

سیدوک را از مارکت های زیر دریافت کنید
دانلود سیدوک از گوگل پلی
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک
دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون

وکالت دادن به وکیل به عنوان متخصص در زمینۀ حقوقی همچون مراجعه به مهندس راه و ساختمان برای ساخت بنا است. ما برای ساخت هر بنا و سازه ای مطابق قوانین،  باید به مهندسین برای کشیدن نقشه و نظارت بر ساخت بنا مراجعه کنیم و ساخت سازه و بنا بدون تخصص مهندس ، منجر به سازه ای آسیب پذیر، لغزنده و غیرمطمئن خواهد شد. طرح و اقامه ی دعوا یا دفاع از دعاوی نیز بدون متخصصین حقوقی که وکلا هستند ،کاری بی نتیجه یا با نتیجه ی  اتفاقی و تصادفی همراه خواهد بود.

وکیل به عنوان مهندس پرونده ی حقوقی، نقشه ی اولیه طرح یا دفاع از دعوا را کشیده و در ادامه و در طول رسیدگی به دعوا بر آن نظارت مستقیم دارد تا هر اقدامی که برای احقاق حقوق موکلش لازم است به جا و به موقع انجام دهد. بنابراین کار وکیل با صِرف نقشه ی  درست کشیدن برای دعوا یا دفاع تمام نمی شود، بلکه در تمام طول دادرسی باید مراقب باشد حق تضییع شده ی موکلش به وی برگردد. مواردی که از قبل قابل پیش بینی نیست تا بتوان برای آن از قبل نسخه ای پیچید و به موکل مشاوره داد تصمیمات لحظه ای درست و به موقع وکیل به موکلش کمک شایانی خواهد کرد.

وکیل گرفتن برای طرح یا دفاع از دعوا برای کسانی که بدون وکیل در دعوایی به نتیجه ی مطلوب رسیدند شاید هزینه ای بی فایده یا غیرضروری باشد و به گمانِ اشتباهِ بی نیازی به وکیل القاء نماید. حال آنکه همه ی دعاوی به این شکل و به این راحتی پیش نرفته و حتی در دعاوی به ظاهر غیر پیچیده نیز،  یک دفاع یا اظهار اشتباه نتیجه ی دعوا را عکس خواهد نمود.

وکالت دادن به وکیل به عنوان متخصص امر حقوقی، برای احقاق حقوق تضیع شده ، مورد پسند  و اهمیت آن غیر قابل انکار است. اما همه ی  ما حتی کسانی که به موجب پرونده ی قبلی خویش با وکیلی  آشنا شده و از او خدمات مشاوره و وکالت دریافت نموده اند در مواقعی که به صورت غیرمنتظره  به مشکل، مسأله یا دعوای حقوقی مواجه می شوند امکان مراجعه ی وکیل قبلیشان فراهم نیست و در حال حاضر نیز بستری  برای اعلام آمادگی وکلایی که می توانند در همین لحظه که ما گرفتار دعوا و مساله ی حقوقی شدیم به ما معرفی شوند وجود ندارد.

وکالت در حال حاضر با معظل دیگری مواجه است و آن دخالت افراد غیر وکیل وغیر متخصص است که با دخالت در امور حقوقی به عنوان “واسطه” بخشی از حق الوکاله ها را به خود اختصاص می دهند که این مبالغ در برخی موسسه ها بیش از پنجاه درصد حق الوکاله ها است. بنابراین بخشی از مشکل گرانی حق الوکاله ها در حال حاضر کمسیونی است که واسطه هایی در قالب موسسه  از وکلاء دریافت می کنند و بخش اعظمی از حق الوکاله ها در حال حاضر اصلاً به وکلاء نمی رسد و حذف این واسطه ها علاوه بر کم کردن حق الوکاله ها ، هزینه وکیل گرفتن برای مردم جامعه را مناسب می کند.

سیدوک عرصه ای فراهم کرده تا شما بتوانید در لحظه و آنلاین در آن درخواست وکالت ثبت کنید و وکلایی که در همین لحظه امکان ارائه ی خدمات حقوقی دارند برای ارائه ی خدمات مشاوره و وکالت به ما اعلام آمادگی کنند. حق الوکاله ها ،شفاف و مناسب تعیین شده و دخالت افراد غیر وکیل در سیدوک حذف شده است. درخواست های وکالت فقط به وکلای دارای پروانه وکالت که صلاحیت آنها توسط مراجع رسمی برای وکالت تائید شده ارجاع می شود و وکلایی که امکان وکالت در موضوع مورد درخواست را دارند به متقاضی اعلام آمادگی می کنند و در نهایت  درخواست کننده است که یکی از وکلاء را انتخاب می کند و با ارائه ی خدمات وکالت در شرایط و محلی که برای موکل با سهولت بیشتری همراه است با او همراه می شود.