اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000
مشـاوره حقـوقـی رایگان  74492744-021
پشتیبانی و مرکزتماس    74492000-021 
021-74413000
ویژگی تصویر

درباره ما

موسسه حقوقی بین المللی پارسه با همت چند تن از وکلای خوش نام، فعالیت خود را در زمینه ثبت شرکت­، برند، ایده، اختراع و … در قالب یک موسسه کاملاً خصوصی آغاز نموده است.این موسسه تاکنون توانسته است با بیش از هزار بنگاه خصوصی جدید و سازمان دولتی، نیمه دولتی و خصوصی همکاری نماید. این موسسه برای اولین بار در ایران و در سال 1398 با اخذ مجوزهای کامل از مراجع ذیصلاح،اقدام به ارائه خدمات آنلاین در حوزه حقوقی و کارشناسی نموده است که تحولی بزرگ در اکوسیستم استارتاپی کشور محسوب شده و زمینه گسترش فعالیت های جامعه وکلا و کارشناسان را نیز فراهم می آورد.

 سیدوک اولین و مطمئن ترین برنامه دریافت خدمات آنلاین حقوقی است که با پلت فرمی تخصصی، مبتنی بر فناوری تلفن های هوشمند ،خدمات رسانی به مردم را آغاز کرده است.

این اپلیکیشن پل ارتباطی میان وکلا،کارشناسان دادگستری،مشاوران و داروان با مردم می­باشد. از طریق این اپلیکیشن کاربران می توانند قبل از آنکه معامله­ای انجام دهند یا در دادگاه حضور یابند  و…  نیاز حقوقی خود را همراه با هزینه­ای که حاضر به پرداخت آن می­باشند اعلام نمایند. سیستم به صورت اتوماتیک وکلا یا کارشناسانی را که متخصص آن حوزه بوده را به کاربر معرفی کرده و تا پایان پرونده قضایی/کارشناسی وی با آن کاربر در ارتباط خواهد بود.

تیم سیدوک با سرعت قابل توجهی در حال اجرای برنامه های توسعه ای خود است و با اتکال به خداوند کریم و توانایی نیروهای فنی ارزشمند خود، ارائه خدامات سریع،باکیفیت و با قیمتی غیر قابل باور را به مردم تضمین می نماید.

در این طرح عظیم تخصصی و دانش بنیان کشوری،وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان دادگستری بیشماری شرکای تجاری ما هستند.ما به این شراکت افتخار می کنیم و جهت تقویت و پایداری این شراکت تمام تلاش خود را بکار می بندیم.

خدمات ما از مشاوره تلفنی و حضوری،معرفی وکیل جهت واگذاری پرونده ها،ارائه خدمات کارشناسی در حوزه های مختلفی مانند ملک،خودرو،فرش و …. و همچنین معرفی داور برای دعاوی افراد جامعه با همکاری وکلا و کارشناسان مجرب، متعهد و آموزش دیده انجام می شوند.

برای تحقق اهداف ارزشمند سیدوک شبانه روز تلاش می کنیم و این تلاش را جزء وظایف خود می دانیم.

از اینکه در استفاده از خدمات حقوقی و کارشناسی سامانه هوشمند سیدوک را انتخاب می کنید صمیمانه سپاسگزاریم.

این قدردانی را سراپا افتخار میدانیم                چون شما مردم عزیز و وکلا و کارشناسان گرامی “برای ما مهم هستید!