آنلاین وکیل بگیر قانون را باور داشته باش... دعوت به هکاری
1
وکلای سیدوک
1
پرونده‌های مختومه
1
مشاوره

خدمات

مشاوره تلفنی

شما می‌توانید برای استفاده از مشاوره تلفنی با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۴۹۲۷۴۴ ارتباط برقرار کرده و از مشاورین «سیدوک» مشورت بگیرید تا با آگاهی کامل مشکلات خود را رفع و امور خود را مدیریت کنید.

مشاوره حضوری

 در هر زمینه‌ای که نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با مشاوران «سیدوک» مشورت کنید. این خدمات مقرون به‌صرفه بوده و می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا نصب اپلیکیشن از خدمات ما استفاده کنید.

وکالت

«سیدوک» عرصه‌ای فراهم کرده است تا بتوانید آنلاین درخواست وکالت ثبت کنید. حق الوکاله‌ها، شفاف و مناسب است و شما می‌توانید محل ملاقات را براساس دفتر وکیل، دفتر موکل و دفاتر سیدوک انتخاب کنید.

ارزیابی پرونده

خدمات ارزیابی پرونده در سامانهٔ «سیدوک» به شما یاری می‌رساند تا از ابعاد پرونده قضایی و حقوقی‌تان به طور کامل آگاه شوید و بهترین راهکار را برای رسیدن به هدف انتخاب نمایید.وکلای پایه‌یک و باتجربه سامانهٔ سیدوک پس از بررسی اظهارات، مستندات و مدارک‌‌، در صورت تمایل شما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار و همراه‌تان باشند.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی در سامانهٔ سیدوک به شما یاری می‌رساند تا از ابعاد پرونده حقوقی‌تان به طور کامل آگاه شوید و بهترین راهکار را برای رسیدن به هدف انتخاب نمایید. وکلای پایه‌ یک و باتجربه سامانهٔ «سیدوک» پس از بررسی مدارک‌‌ شما می‌توانند تصویر مشخصی از یک نقشه‌راه قانونی در اختیارتان قرار دهند و راهنمای شما باشند.

تنظیم اوراق قضایی

سامانه «سیدوک» برای تنظیم انواع اوراق قضایی همراه شماست. چنانچه در زمینه تنظیم شکوائیه، قرارداد، لایحه حقوقی، لایحه کیفری، دادخواست حقوقی و اظهارنامه حقوقی تقاضای دریافت خدمات دارید، می‌توانید اپلیکیشن سیدوک را نصب ویا با مراجعه به بخش تنظیم اوراق قضایی در سایت مشکل خود را در کمترین زمان برطرف نمایید.

اپلیکیشن موکل

دانلود اپلیکیشن سیدوک از گوگل پلی برای اندروید
دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ برای آیفون
دانلود اپلیکیشن سیدوک بصورت مستقیم

اپلیکیشن وکیل

دانلود اپلیکیشن سیدوک متخصص از گوگل پلی برای اندروید
دانلود اپلیکیشن سیدوک متخصص از سیب اپ برای آیفون
دانلود اپلیکیشن سیدوک متخصص بصورت مستقیم

مزایای سیدوک

مزایای سیدوک برای وکلا و مشاوران

  • ایجاد تعامل دوسویه میان وکیل و موکل
  • ارائه خدمات مالی از طریق سیستم بانکی کشور
  • به‌روز رسانی اطلاعات حقوقی از طریق شبکۀ انسانی و رسانه‌ای
  • ایجاد بستر ارتباطی با موکلان
  • ارائه خدمات رفاهی
مزایای سیدوک برای وکلا

درباره سیدوک

ساختن زندگی قانونمند و ایمن، هنر ویژه‌ای را می‌طلبد. برای فراهم‌ساختن این شیوۀ زندگی باید از هنر مشورت‌ بهره‌مند بود تا این هنر به شکل ذاتی و با هدایت درونی، انسان را به هم‌کلامی و هم‌نشینی با متخصصان و دانایان برساند.
در این میان، «سیدوک» به‌عنوان سامانۀ یکپارچۀ داوری، وکالت و کارشناسی، بستر و فرصتی را برای برقراری ارتباط با متخصصان، مشاوران و کارشناسان فراهم آورده است تا در حد توان خود، در ساختن زندگی قانونمند و ایمن از خطا و اشتباه برای انسان‌ها سهم داشته باشد.

سوالات پر تکرار

اخبار

مقالات

سازمان های طرف قرارداد

خانه سرباز صلح ایران
خانه سرباز صلح ایران
فن آوران اطلاعات پیشخوان ایرانیان
فن آوران اطلاعات پیشخوان ایرانیان
انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران
انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران
فهرست