اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی سیدوک – امروزه باید در انتخاب و درخواست مشاوره حقوقی حضوری دقت کنیم تا دچار مشکل نشویم. در این مقاله قصد داریم به این سوال به طور کامل و جامع پاسخ دهیم.

با بیان دلایلی برای انتخاب درست و دقیق مشاوره که چگونه باعث می‌شود دردسرها و مشکلات مردم کاهش یابد شما را همراهی خواهیم کرد. پس با ما باشید.

مشاوران حقوقی چه کسانی هستند؟

مشاوران حقوقی به افرادی اطلاق می‌شود که دارای مدرک تحصیلی در رشته‌های حقوق (تمامی گرایش‌ها)، الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه و حقوق اسلامی هستند.

مشاورهای حقوقی یا در دفتر و سازمان‌های مختلف برای تنظیم امور قراردادها مشغول به کار هستند یا به ‌طور مجزا برای کمک به شهروندان در امور دعاوی، ازدواج، پژوهشی، تنظیم قراردادها، ثبت کسب ‌و کارها به مردم کمک مشاوره و راهنمایی می‌دهند.

تمامی شهروندان (افراد حقیقی و حقوقی) برای تنظیم قراردادها یا هر مشکل حقوقی دیگری بهتر است در ابتدای کار از مشاوران حقوقی کمک بگیرند، تا این وکلا با بررسی دقیق بتوانند تمام نکات قرارداد را مورد سنجش قرار دهند و از هر گونه ضرری در کار جلوگیری کنند.

در برخی از کسب‌وکارها و شرکت‌ها قراردادها فقط با امضای مشاور حقوقی به مرحله تائید نهایی می‌رسد که این خود، نشان‌دهنده اهمیت وجود مشاور حقوقی است؛ زیرا در شرکت‌های بزرگ اگر این اتفاق نیافتد ممکن است خطراتی مورد توجه شرکت‌ها قرار بگیرد که جبران آن بسیار سخت است. در نتیجه نیاز به مشاوران خبره جهت گرفتن هر گونه مشورت حقوقی بیش از پیش حس می‌شود.

مزایای استفاده و درخواست مشاوره حقوقی

 

استفاده از مشاوران حقوقی و وکلای حرفه‌ای در پرونده‌ها و مسائل حقوقی دارای مزایای بسیاری است که اصلی‌ترین آنها را به شرح زیر است:

 از دانش بی اندازه مشاوران علم حقوق بهره می‌برید

فرقی ندارد که شما شهروند ایران باشید یا در خارج از ایران زندگی کنید، شما نیاز به شخصی دارید که تمامی قوانین به ‌روز کشورتان را بشناسد و در مواقع ضروری به شما کمک کند پس این اصلی‌ترین هدف از درخواست مشاوره حقوقی است، زیرا ممکن است شما به قوانین تسلط کافی نداشته باشید یا زمان این‌ که قوانین را بررسی کنید را نداشته باشید، در نتیجه نیاز به فردی خواهید داشت که از قوانین حاکم بر کشور شما آگاه باشد.

در پرونده‌ها از اطاله دادرسی جلوگیری می‌شود

همان‌طور که همه ما می‌دانیم اکثر شهروندان با اصطلاحات و روال‌های قانونی آشنایی ندارند یا حتی تا به ‌حال برخی از اصطلاحات حقوقی به گوش‌شان نخورده است.

به ‌عنوان‌ مثال در تنظیم قرارداد خرید ماشین که می‌توان گفت اکثر مردم حداقل یک ‌بار انجام داده‌اند، از اکثر مفاد و قوانین درون قرارداد اطلاع نداشته و فقط می‌دانند که باید مشخصات خریدار و فروشنده را وارد کنند، اما اگر از یک مشاور حقوقی متخصص در این زمینه استفاده کنند هیچ‌گاه دچار مشکل و دردسری نمی‌شوند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه، این بهترین گزینه است!

بسیاری از دعاوی مطرح‌ شده در دادگاه‌ها بی‌اساس یا طرح آن موضوع بی‌فایده است که شاید بر حسب یک دعوای خانوادگی یا خصومت شخصی طرح شده است، در نتیجه فقط زمان را تلف می‌کند و می‌تواند کار و زندگی را مختل سازد.

در نتیجه با استفاده از درخواست مشورت حقوقی می‌توانیم بازمان و هزینه کمتر این پروسه قانونی را به‌راحتی و با آرامش خاطر حفظ کنیم و خیالمان از این بابت راحت است که تمامی جوانب قانونی آن به درستی رعایت می‌شود.

تنظیم قراردادها به صورت اصولی

مشاور حقوقی باید با بررسی کامل مفاد قرارداد تمام خسارات و مسئولیت‌ها و اختیارات فسخ، ضمانت‌ها و تمامی شروط عقد را در قرارداد پیش‌بینی کند.
مشاور قرارداد باید با دقت قرارداد را بررسی کند تا ابهامی وجود نداشته باشد و کارفرما دچار مشکل نشو. همچنین باید تمامی قوانین مطابق مقررات کشور درج شود، که در صورت مغایرت با قانون کل قرارداد فسخ و باطل می‌شود و ممکن است ضررهای مالی بسیاری به کارفرما وارد شود.

در نتیجه یکی از اصلی‌ترین اموری که مشاوران حقوقی درآن خبره هستند و می‌توانند ما را راهنمایی کنند، تنظیم قرارداد‌ها است که حتما توصیه می‌شود در  این‌گونه مسائل از مشاورهای حقوقی بهره کافی را ببرید؛ زیرا با یک اشتباه کوچک ممکن است تمام دارایی خود را از دست بدهید.

انجام امور دعاوی به سبکی که شما پیروز پرونده باشید.

کسب‌وکارها، شرکت‌ها و سازمان‌ها در مدت فعالیت کاری خود امکان دارد در چالش‌های مختلف قرار گیرند و درگیر دعاوی مختلف شوند. زمانی که دچار این دعاوی و چالش‌ها می‌شوند، استفاده از مشاوران حقوقی می‌تواند این مشکل بزرگ را با هزینه مقرون ‌به‌ صرفه حل کند.

استفاده از وکیل هزینه بیشتری نسبت به مشاور حقوقی دارد؛ حتی با استفاده از مشاوره آنلاین می‌توانید هزینه‌ها را به حداقل برسانید که به تازگی در کشور ما استفاده از این گونه خدمات بسیار پر رنگ شده است و نقش مهمی را در صحنه حقوقی کشور بازی می‌کنند.

در نتیجه شما از هر نقطه از ایران و حتی خارج از ایران، به راحتی ‌می‌توانید از این خدمات آنلاین با تنوع بسیار زیاد مشاوران حقوقی استفاده کنید و مشکل خود را به راحتی حل کنید.

قدرت استدلال بی اندازه برای موفقیت در پرونده

در برخی موارد افراد در دادگاه توانایی بیان استدلال و یا دفاع از خود را ندارند که دادگاه برای آن‌ها درخواست مشاوره حقوقی یا وکیل می‌دهد تا آن‌ها بتوانند در شرایطی عادلانه از حق خود دفاع کنند.

در نتیجه، از مهم‌ترین مزایایی که یک مشاور حقوقی خوب برای شما دارد، فن بیان و دانستن زبان قانون است که این مهم شما را در بیان دفاعیات خود راحت می‌کند.

در نتیجه با بیان دقیق یک مشاور یا وکیل خوب در صورتی که حق با شما است، دادگاه به نفع شما رای خواهد داد و نتیجه امر چیزی است که مقبول شما است.

مشاوره حقوقی آنلاین راه‌گشای شما خواهد بود

حال که فهمیدیم استفاده از مشاوران حقوقی آنلاین چه مزایایی دارد بهتر است این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

می‌توان گفت در این دوره از زمان که همه کسب‌و‌کارها سمت الکترونیکی شدن در بستر اینترنت می‌روند، مشورت‌گرفتن حقوقی هم به این سمت حرکت کرده و سرویس‌های اینترنتی حقوقی را شاهد هستیم.

مشاوره حقوقی در فضای مجازی به روش‌های مختلفی از طریق وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود که برخی از مشاوره‌های حقوقی آنلاین رایگان هستند یا  هزینه کمی در بردارند. البته ناگفته نماند که این سبک از کسب و کار آنلاین حقوقی فقط به مشاوره آنلاین محدود نشده و شامل مشاوره حقوقی تلفنی هم می‌شود.

هم‌چنین از طریق شبکه‌های اجتماعی و این‌گونه سایت‌ها به‌راحتی می‌توانید درخواست مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی قضایی و حتی مشاوره حقوقی دادگستری دهید و به‌صورت چت، صوتی و یا تصویری با مشاور خود ارتباط مثبت و سازنده‌ای برقرار کنید که این هم جز خدمات نوینی است که بین ایرانیان شکل گرفته است.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

دانلود اپلیکیشن درخواست وکیل آنلاین سیدوک

مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزیت‌های متعددی است که بعضی از موارد را برای شما بیان می‌کنیم:

-این نوع از مشاوره دارای هزینه بسیار ناچیز و در برخی موارد حتی رایگان است که از نظر اقتصادی مقرون ‌به‌ صرفه‌تر بوده و شما از هزینه‌های بسیار بالای مشاوران فیزیکی نجات خواهد داد.

-در هر نقطه‌ای از دنیا و در هر ساعتی می‌توانید از بهترین مشاوره‌های حقوقی استفاده کنید که این تنوع در به خدمت گرفتن مشاور، دست شما را برای انتخاب بهترین آنها باز می‌گذارد و این به‌خودی‌خود یک مزیت برای شما به حساب می‌آید.

-در این نوع از مشاوره به دلیل این‌ که به‌ صورت مجازی و در بستر وب انجام می‌شود، هزینه مالی و روانی برای رفت ‌و آمد را نخواهید داشت که خود یکی از دغدغه‌های روز است.

-می‌توانید از بهترین مشاوره‌های حقوقی در سراسر ایران بدون محدودیت مکانی استفاده کنید و به راحتی مشاور مورد نظر خودتان را در شهر خود پیدا کنید.

-می‌توانید از نظرات افرادی که پیش از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کرده‌اند مطلع شوید، که این باعث می‌شود شما با مشاوره‌های موفق مشاور خود آشنا شوید و نظر هر یک از کارفرما‌ها را راجع به آن بدانید. در نتیجه انتخاب دقیق‌تری خواهید داشت که باعث می‌شود در پرونده یا مسئله حقوقی که دارید با مشکل مواجه نشوید.

-با مشورت این مشاوران حقوقی می‌توانید بهترین قراردادها را برای شرکت خود تنظیم کنید که همیشه هم برای مشاوره مجدد در دسترس شما خواهندبود.

 شما  می‌توانید با استفاده از مشورت‌های حقوقی در تمامی امور حقوقی و موارد قانونی زندگی اجتماعی، دغدغه‌هایتان را کم کنید.

استفاده از مشاوره آنلاین حقوقی بسیاری از مسائل و دردسرهای حقوقی و قانونی شما را کاهش داده و دغدغه‌هایتان را برای رسیدگی به امور حقوقی که ممکن است در زندگی، کسب و کار یا هر چیز دیگری که برای شما به وجود بیاید کم می‌کند.

اما این نکته را در خاطر داشته باشید که در انتخاب مشاور با دقت و ظرافت زیادی عمل کنید زیرا هر مشاوره حقوقی در زمینه‌ای خاص تبحر دارد که تخصص وی در آن نهفته است.

پیدا کردن پرونده‌ها و مشورت‌های قبلی که گرفته شده است در پلتفرم‌های آنلاین بسیار راحت است، زیرا نظرات کارفرمایان به نمایش در می‌آید ولی در حالت مشاوره‌های فیزیکی این موضوع یک مقدار سخت است و سوابق قبلی فقط با تحقیقات در خصوص مشاور مورد نظر امکان پذیر است.

در نهایت از توضیحاتی که خدمتتان ارائه شد می‌توان این نتیجه‌گیری را کرد که استفاده از مشاوران حقوقی دردسرهای روزمره شما را کم کرده و شما را به سوی موفقیت در امور حقوقی خود می‌برد؛ ولی برای اینکه دچار مشکلات مطرح شده نشوید پیشنهاد ما به شما این است که از مشاورین حقوقی آنلاین استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان پیرامون مسائل حقوقی با سیدوک تماس بگیرید ویا اپلیکیشن مشاوره حقوقی تخصصی تهران را نصب کنید.

ارسال یک نظر