اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000
مشـاوره حقـوقـی رایگان  74492744-021
پشتیبانی و مرکزتماس    74492000-021 
021-74413000

سفر مدیر عامل سیدوک به مناطق زلزله‌ زده

مناطق زلزله زده

سفر مدیر عامل سیدوک به مناطق زلزله‌ زده

سفر مدیر عامل سیدوک به مناطق زلزله‌ زده

مدیرعامل سیدوک در پی زلزله آذربایجان شرقی برای کمک به مناطق زلزله‌زده سفر کرد.

زمین‌لرزه، زلزله یا بومَهَن لرزش و جنبش زمین است که به علّت آزاد شدن انرژی ناشی از گسیختگی سریع در گسل ‌های پوستهٔ زمین در مدّتی کوتاه روی می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، با گذشت یک ماه از زلزله‌ای که نزدیک به 6 ریشتر قدرت داشت و خسارت‌های جانی و مالی فراوانی به اهالی روستای ورنکش در شهرستان میانه وارد کرد، دکتر فردین آقایی هشتجین به همراه تعدادی دیگر از خیران نیک‌اندیش عازم این روستا و تعدادی از روستاهای اطراف شدند که این سفر در چند خبرگزاری و تعدادی از سایت‌های خبری بازتاب داشت.

ایرنا ضمن اشاره به حضور دکتر فردین آقایی هشتجین و همراهانشان در روستای زلزله‌زده ورنکش به منظور اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی و نیز بررسی وضعیت و شرایط ۲۰۰ خانوار ساکن در این روستا، مصاحبه کوتاهی با مدیرعامل سیدوک انجام داده است.

سفر مدیر عامل سیدوک به مناطق زلزله‌ زده

اپلیکیشن وکیل آنلاین سیدوک

دکتر آقایی در این مصاحبه گفته است: هرچند دولت و نهادهای امدادرسان، امکانات خود را برای یاری رسانی به زلزله زدگان ورنکش به کار گرفته‌اند اما کمک به همنوعان و هموطنان زلزله زده که در این هوای سرد شرایط سختی را سپری می‌کنند باید به عنوان یک مسوولیت اجتماعی مدنظر انجمن‌ها، نهادهای مردمی و شرکت‌های خصوصی باشد و همه آنهایی که امکان و توان برای ارسال و یا جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی را دارند، در این عرصه همراه شوند.

بنا به اعلام و گزارش ایرنا، یک تن برنج و مواد غذایی، لوازم خانگی، صدها دست لباس گرم و تعداد زیادی اسباب بازی و عروسک از سوی مدیرعامل سیدوک و خیران بین اهالی روستا توزیع شده است و همچنین با توجه به در پیش بودن شب «یلدا» صدها کیلو شیرینی، میوه و تنقلات به ساکنان روستای ورنکش و سایر روستاها تحویل شده تا همراه با دیگر هموطنان، این آیین ایرانی را در کنار یکدیگر جشن بگیرند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

ارسال یک نظر