سفر مدیرعامل سیدوک به مناطق زلزله زده

چکیده

خبرگزاری ایرنا ضمن اشاره به حضور فردین آقایی هشتجین و همراهانش در روستای زلزله‌زده ورنکش به منظور اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی و نیز بررسی وضعیت و شرایط ۲۰۰خانوار ساکن در این روستا، مصاحبه کوتاهی با مدیرعامل سیدوک انجام داده است.

مدیرعامل سیدوک در پی زلزله آذربایجان شرقی برای کمک به مناطق زلزله‌زده سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، با گذشت یک ماه از زلزله‌ای که نزدیک به ۶ ریشتر قدرت داشت و خسارت‌های جانی و مالی فراوانی به اهالی روستای ورنکش در شهرستان میانه وارد کرد، دکتر فردین آقایی هشتجین به همراه تعدادی دیگر از خیران نیک‌اندیش عازم این روستا و تعدادی از روستاهای اطراف شدند که این سفر در چند خبرگزاری و تعدادی از سایت‌های خبری بازتاب داشت.

خبرگزاری ایرنا ضمن اشاره به حضور فردین آقایی هشتجین و همراهانش در روستای زلزله‌زده ورنکش به منظور اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی و نیز بررسی وضعیت و شرایط ۲۰۰ خانوار ساکن در این روستا، مصاحبه کوتاهی با مدیرعامل سیدوک انجام داده است.

سفر مدیر عامل سیدوک به مناطق زلزله‌ زده 1اپلیکیشن وکیل آنلاین سیدوک

فردین آقایی در این مصاحبه گفته است: هرچند دولت و نهادهای امدادرسان، امکانات خود را برای یاری رسانی به زلزله زدگان ورنکش به کار گرفته‌اند اما کمک به همنوعان و هموطنان زلزله زده که در این هوای سرد شرایط سختی را سپری می‌کنند باید به عنوان یک مسوولیت اجتماعی مدنظر انجمن‌ها، نهادهای مردمی و شرکت‌های خصوصی باشد و همه آنهایی که امکان و توان برای ارسال و یا جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی را دارند، در این عرصه همراه شوند.

بنا به اعلام و گزارش ایرنا، یک تن برنج و مواد غذایی، لوازم خانگی، صدها دست لباس گرم و تعداد زیادی اسباب بازی و عروسک از سوی مدیرعامل سیدوک و خیران بین اهالی روستا توزیع شده است و همچنین با توجه به در پیش بودن شب «یلدا» صدها کیلو شیرینی، میوه و تنقلات به ساکنان روستای ورنکش و سایر روستاها تحویل شده تا همراه با دیگر هموطنان، این آیین ایرانی را در کنار یکدیگر جشن بگیرند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

برچسب ها

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
نظرات داخلیی
دیدن تمام نظرات
فهرست