اپلیکیشـن سیـدوک

با نصب اپلیکیشن سیدوک راه حل مشکلات حقوقی در جیب شماست. آسان ترین، کامل ترین و مطمئن ترین خدمات حقوقی را با اپلیکیشن سیدوک تجربه کنید.

دانلود سیدوک از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیب اپ
دانلود اپلیکیشن سیدوک برای اندروید از کافه بازار دانلود اپلیکیشن سیدوک از سیبچه
دانلود اپ سامانه سیدوک دانلود اپ سیدوک از اناردونی برای گوشی های ایفون
دانلود اپ سیدوک
اطلاعات تماس
خیابان شریعتی، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، ساختمان 1000 بلوک ۲
تهران
info@sidook.ir
02174492000 - 02174413000

دادگاه های هوشمند در چین!

هوش مصنوعی

دادگاه‌های هوشمند در چین

دادگاه های هوشمند در چین!

استفاده چینی‌ها از «دادگاه های هوشمند» برای میلیون‌ها پرونده حقوقی

 

استفاده از خدمات آنلاین و هوشمند حقوقی در چین تا جایی توسعه یافته است که بیش از یک میلیون شهروند و ۷۳ هزار وکیل در سیستم دادگاه هوشمند ثبت نام کرده‌اند.

بنا به اعلام شینهوا خبرگزاری رسمی چین، استفاده دادگاه های هوشمند چین از انواع فناوری های نو‌‌‌آورانه شامل “بلاک چین” و “هوش مصنوعی” برای حل و فصل میلیون ها پرونده حقوقی در دستور کار قرار دارد به طوری که از ماه مارس تا اکتبر امسال نزدیک به یک و نیم میلیون پرونده قضایی و دادرسی در چین از طریق دادگاه‌های هوشمند اینترنتی و با استفاده از فناوری‌های بلاک چین و هوش مصنوعی حل و فصل شده‌اند.

دریافت ابلاغیه دادگاه

دادگاه‌های هوشمند چین به “دادگاه های آینده” مشهور هستند و طی این روند، چینی‌ها می‌توانند با قاضیان غیرانسانی، مجازی و مبتنی بر هوش مصنوعی ارتباط برقرار کنند که این امر نیاز به حضور فیزیکی آنها در دادگاه را منتفی می‌سازد.

نخستین دادگاه هوشمند چین (که در جهان نیز نخستین محسوب می‌شود) در سال 2017 در شهر هانگژو در شرق چین تأسیس شد و پس از آن سازوکارهای مشابهی در شهرهای پکن و گوانگجو راه‌اندازی گردید.

بنا به اعلام رئیس دادگاه اینترنتی پکن این دادگاه از فناوری‌هایی نظیر هوش مصنوعی و بلاک چین برای صدور احکام استفاده می کند: “در خصوص استفاده کنونی از هوش مصنوعی به عنوان دستیار صدور احکام، کارایی بر دقت اولویت دارد. یک قاضی انسانی در نهایت مسئول صدور رأی منصفانه و عادلانه است. اما ما به سمت آینده‌ای در حرکت هستیم که می‌توانیم ببینیم یک قاضی هوش مصنوعی پشت تریبون نشسته است.”

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان سیدوک

 

ارسال یک نظر