اخبار و رویدادها

رونمایی از سایت جدید سیدوک

⁣به گزارش روابط عمومی سیدوک، سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی (سیدوک) در راستای ایجاد تحول و تغییر در روند فعالیت‌ها و برنامه‌های حرفه‌ای، از سایت جدید خود رونمایی کرد. احترام به خواسته‌های مخاطبان و نیازهای حقوقی و قضایی آن‌ها به همراه ایجاد سهولت در دسترسی به خدمات و ثبت درخواست‌ها، از جمله مهمترین اهداف و رویکردهای سیدوک در سایت جدید است. سایت جدید سامانهٔ سیدوک با رویکرد نو و قالب متفاوت از مهرماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد.

سایت جدید سیدوک

آغاز تعاملات سیدوک و فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان

به گزارش روابط عمومی سیدوک، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک و فائزه توسلی نایب‌رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان طی نشستی درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه تبادل‌نظر کردند. در این نشست، محمدپور با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های سیدوک در زمینه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: خدمت‌رسانی شایسته و تخصصی به جامعه ورزشی بویژه ورزشکاران و هنرمندان روشندل و افراد دارای معلولیت، یک افتخار بزرگ و مسئولیت مهم اجتماعی برای سازمان‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود.

فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان

نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت

به گزارش روابط عمومی سیدوک، نشست مشترک مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت با هدف بحث و تبادل نظر درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه برگزار شد. در این نشست، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک با اشاره به اهداف و رویکرد سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی گفت: ارائه خدمات مشاوره رایگان به جامعه هنری و فرهنگی کشور و نیز نخبگان، استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف، از جمله مهمترین دغدغه‌های سیدوک محسوب می‌شود.

نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت
فهرست